COSMAR Club
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

COSMAR Club

Revenim in forta cu clubul nostru! ID Y!M:cosmarclub
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Sondaj
Cum e forumul?
Super
[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_lcap80%[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_rcap
 80% [ 8 ]
Frumos
[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_lcap10%[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Asa si asa
[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_lcap0%[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Naspa
[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_lcap10%[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Naspa rau
[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_lcap0%[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 10
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
Marius (54)
[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_lcap[Kanal D] Vacanta Mare I_voting_bar[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_rcap 
cosmy9 (14)
[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_lcap[Kanal D] Vacanta Mare I_voting_bar[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_rcap 
dragosila (4)
[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_lcap[Kanal D] Vacanta Mare I_voting_bar[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_rcap 
antonialexandru (4)
[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_lcap[Kanal D] Vacanta Mare I_voting_bar[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_rcap 
Bravalys (3)
[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_lcap[Kanal D] Vacanta Mare I_voting_bar[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_rcap 
ArgoMetin (2)
[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_lcap[Kanal D] Vacanta Mare I_voting_bar[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_rcap 
alexascaron (1)
[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_lcap[Kanal D] Vacanta Mare I_voting_bar[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_rcap 
nebulous (1)
[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_lcap[Kanal D] Vacanta Mare I_voting_bar[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_rcap 
edward maya (1)
[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_lcap[Kanal D] Vacanta Mare I_voting_bar[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_rcap 
FRZMT2 (1)
[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_lcap[Kanal D] Vacanta Mare I_voting_bar[Kanal D] Vacanta Mare I_vote_rcap 
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Metin2 Tenerife
[Kanal D] Vacanta Mare I_icon_minitimeVin Dec 04, 2015 6:57 am Scris de Bravalys

» Metin2 Tenerife
[Kanal D] Vacanta Mare I_icon_minitimeMier Aug 05, 2015 3:54 am Scris de Bravalys

» Metin2Hamaya
[Kanal D] Vacanta Mare I_icon_minitimeJoi Iul 16, 2015 8:35 am Scris de nebulous

» Metin2 Aztec Pvm Medium
[Kanal D] Vacanta Mare I_icon_minitimeVin Apr 24, 2015 12:34 am Scris de Metin2Azt

» Metin2Pandaria- PvM
[Kanal D] Vacanta Mare I_icon_minitimeMier Mar 18, 2015 9:23 am Scris de corbul

» Metin2 Tenerife
[Kanal D] Vacanta Mare I_icon_minitimeJoi Mar 05, 2015 5:48 am Scris de Bravalys

» Parole yahoo mail
[Kanal D] Vacanta Mare I_icon_minitimeLun Noi 04, 2013 5:50 pm Scris de L'étranger

» [DEDICAT]Metin2Eclipse - Server de calitate profesionala!
[Kanal D] Vacanta Mare I_icon_minitimeMier Oct 09, 2013 6:27 am Scris de DaniMetin2Eclipse

» Metin2Argo PVP ~ [Dedicat]
[Kanal D] Vacanta Mare I_icon_minitimeMier Aug 21, 2013 1:25 am Scris de ArgoMetin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
forum gratuit
Kiss FM

 

 [Kanal D] Vacanta Mare

In jos 
AutorMesaj
Marius
Admin
Admin
Marius


Mesaje : 54
Data de inscriere : 22/07/2010
Varsta : 28
Localizare : Suceava

[Kanal D] Vacanta Mare Empty
MesajSubiect: [Kanal D] Vacanta Mare   [Kanal D] Vacanta Mare I_icon_minitimeVin Iul 30, 2010 2:40 am

Vacanţa Mare este un grup umoristic românesc. Grupul a fost format în 1988 de Dan Sava, Mugur Mihăescu, Radu Pietreanu, Felix Sava si Dan Ştefănescu. Primul spectacol Vacanta Mare a fost sustinut intr-o remorca de tractor in anul 1988, pe când erau numai patru. În 1990 Dan Ştefănescu a fost cooptat in trupa. În anul 1992 Felix Sava şi Dan Ştefănescu renunţă la Vacanţa Mare. În anul 2007, grupul îi cuprinde pe Mugur Mihăescu, Radu Pietreanu şi Florin Axinte Petrescu, dar include şi o serie de colaboratori mai mult sau mai puţin constanţi: Iulian Frankfurt Ilinca, Emil Mitică Rădinoiu, Mirela Lila Stoian, George Romică Robu.

Grupul Vacanta MAre:

Radu Pietreanu (Costel)
[Kanal D] Vacanta Mare Radu-pietreanu-283514l
Mugur Mihaescu (Leana,Garcea)
[Kanal D] Vacanta Mare Mugur_mihaescu
Florin Petrescu (Axinte)
[Kanal D] Vacanta Mare Florin_Petrescu
Mirela Stoian (Lila)
[Kanal D] Vacanta Mare 2088_a
Emil Radinoiu (Mitica)
[Kanal D] Vacanta Mare 10
Iulian Ilinca (Frankfurt)
[Kanal D] Vacanta Mare 20
George Robu (Romica) (Nu am gasit Poza. Este Vanzator in Carciuma la LEana SI Costel)
Sus In jos
https://cosmar.all-up.com
 
[Kanal D] Vacanta Mare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Film]Vacanţa Mare - Leana şi Costel - La Dentist

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
COSMAR Club :: Altele :: Emisiuni TV-
Mergi direct la: